DOWNLOAD
IN ENGLISH
About WRZOS
The Statue
IN DEUTSCH
Die Information über WRZOS
napisz do nas | mapa serwisu
WRZOS
ul. Oleandrów 6
00-629 Warszawa
T. 22 826 52 46
wrzos@wrzos.org.pl

Szczegółowe informacje dotyczące konferencji „Standardy Usług i Modele Instytucji – Pilotażowe Wdrażanie” w Krakowie
2011-10-24

W piątek 28 października 2011 r., w Hotelu Aspel  w Krakowie, odbędzie się konferencja „Standardy Usług i Modele Instytucji – Pilotażowe Wdrażanie”. Będzie to druga spośród planowanych czterech konferencji regionalnych, które mają  za zadanie zainicjować dyskusję na temat procesu standaryzacji w pomocy społecznej, jak również zaprezentować wypracowane Standardy Usług i Modele Instytucji, które w najbliższych miesiącach za pomocą konkursu ogłoszonego przez CRZL będą testowane i wdrażane przez instytucje pomocy społecznej w ramach fazy pilotażu. Instytucją wspierająca organizację konferencji jest Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie.

 

W trakcie konferencji szczegółowo przedstawione zostaną Standard Klubu Integracji społecznej, ze szczególnym uwzględnieniem treningu pracy, Standard pracy socjalnej dla rodzin doświadczających problemu przemocy, Standard specjalistycznego poradnictwa dla osób z niepełnosprawnością i ich rodzin oraz Modele realizacji usług o określonym standardzie.

Szczegółowy program konferencji do pobrania tutaj

Formularz zgłoszeniowy do pobrania tutaj

 

 

Osoby zainteresowane uczestnictwem w konferencji proszone są o przesłanie wypełnionego formularza do dnia 25 października na adres e-mail: zuzanna.sentkowska@wrzos.org.pl

W dniu 26 października br. organizatorzy skontaktują się z Panią/Panem w celu ostatecznego potwierdzenia uczestnictwa w Konferencji.