DOWNLOAD
IN ENGLISH
About WRZOS
The Statue
IN DEUTSCH
Die Information über WRZOS
napisz do nas | mapa serwisu
WRZOS
ul. Oleandrów 6
00-629 Warszawa
T. 22 826 52 46
wrzos@wrzos.org.pl

Zachodniopomorska Rada Działalności Pożytku Publicznego
2012-02-16

W dniu 30 sierpnia 2011 roku, Zachodniopomorskie Forum Organizacji Socjalnych „ZaFOS” zawnioskowało do Marszałka Geblewicza o utworzenie Wojewódzkiej Rady Działalności Pożytku Publicznego. Po kilkumiesięcznych oczekiwaniach, Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego odpowiedział na inicjatywę ZaFOS i ogłosił  rozpoczęcie procedury wyłaniania kandydatów na przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2010 r. Nr 234, poz. 1536 z późn. zm.) do Zachodniopomorskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego.

 

Ponieważ postępowanie zakończone zostanie dopiero na początku marca b.r., wszelkie działania Rady będą się mogły rozpocząć nie wcześniej niż pod koniec przyszłego miesiąca. Jesteśmy pewni, że prace ZRDPP wspomogą władze Województwa Zachodniopomorskiego w realizowaniu polityki społecznej.

Więcej informacji na temat decyzji powołania Zachodniopomorskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego znajdziecie Państwo na stronie: http://www.wzp.pl/wws/aktualnosci.htm