DOWNLOAD
IN ENGLISH
About WRZOS
The Statue
IN DEUTSCH
Die Information über WRZOS
napisz do nas | mapa serwisu
WRZOS
ul. Oleandrów 6
00-629 Warszawa
T. 22 826 52 46
wrzos@wrzos.org.pl

Konferencja podsumowująca projekt TORO
2013-06-10

Konferencja będzie okazją do zapoznania się z mechanizmami oraz dobrymi praktykami wspierania podmiotów ekonomii społecznej na terenie całej Polski. W ramach projektu TORO udzielono wsparcia podmiotom ekonomii społecznej na terenie województwa mazowieckiego poprzez:

 

  • wypracowanie modelowego Instrumentu Finansowego
  • stworzenie Systemu Monitoringu Realizowanych Przedsięwzięć (narzędzie IT)
  • przygotowanie Wieloletniego Programu Współpracy m.st. Warszawy z podmiotami ekonomii społecznej
  • wypracowanie Mechanizmu Wsparcia podmiotów ekonomii społecznej w prowadzeniu działalności pożytku publicznego

 

Projekt „TORO – w poszukiwaniu skutecznych metod wsparcia instytucji ekonomii społecznej” realizowany jest przez Miasto Stołeczne Warszawę przy współpracy: Fundacji Gospodarczej im. Karola Marcinkowskiego w Ciechanowie, WYG International Sp. z o.o., Banku Ochrony Środowiska S.A., Polsko-Amerykańskiego Funduszu Pożyczkowego Inicjatyw Obywatelskich, Wspólnoty Roboczej Związków Organizacji Socjalnych, Stowarzyszenia Interwencji Prawnej oraz partnera zagranicznego: EUROSOZIAL Parytetowe Stowarzyszenie Współpracy Niemiecko-Polskiej i Europejskiej. Więcej informacji o projekcie TORO znajdziecie Państwo TUTAJ.

 

Zachęcamy do zapoznania się z programem konferencji i zgłaszania swojego udziału za pomocą formularza zgłoszeniowego, który po wypełnieniu proszę odesłać drogą mailową na adres katarzyna.gierczycka@wrzos.org.pl do dnia 14 czerwca br. 

 

O udziale w konferencji decyduje kolejność zgłoszeń.

 

W razie wszelkich pytań prosimy o kontakt z p. Katarzyną Gierczycką, WRZOS, (tel. 22 826 52 46, e-mail: katarzyna.gierczycka@wrzos.org.pl)

 

Załączniki:

PROGRAM KONFERENCJI TORO

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY NA KONFERENCJĘ