DOWNLOAD
IN ENGLISH
About WRZOS
The Statue
IN DEUTSCH
Die Information über WRZOS
napisz do nas | mapa serwisu
WRZOS
ul. Oleandrów 6
00-629 Warszawa
T. 22 826 52 46
wrzos@wrzos.org.pl

Konferencja „Współczesne metody pracy socjalnej
2013-10-07

Konferencja „Współczesne metody pracy socjalnej, praktyka wdrożeniowa, standardy” odbędzie się w Łodzi w dniach 09-11 października 2013. WRZOS organizuje ją wspólnie z Samorządowym Stowarzyszeniem Ośrodków Pomocy Społecznej FORUM i Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Łodzi w ramach realizacji projektu systemowego „Tworzenie i rozwijanie  standardów usług pomocy i integracji społecznej”.

 

Będzie to spotkanie poświęcone wdrażanym standardom usług pracy socjalnej i praktykom ich wdrożenia w dzisiejszych warunkach organizacyjnych pomocy społecznej. Wystąpienia w ramach konferencji potwierdzili przedstawiciele:

  • Miejskich Ośrodków Pomocy Społecznej i Miejskich Ośrodków Pomocy Rodzinie
  • Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej
  • Wspólnoty Roboczej Związków Organizacji Socjalnych 
  • Stowarzyszenia FORUM
  • świata naukii

 

W trakcie konferencji będziemy rozmawiać między innymi na temat dotychczasowych wyników pilotażowych wdrożeń Standardów Usług w oparciu o konkretne Modele ich realizacji oraz omawiać współcześnie funkcjonujące rozwiązania wpierające realizacje zadań ośrodka pomocy społecznej. Konferencja została objęta honorowym patronatem Ministra Pracy i Polityki Społecznej, pana Władyslawa Kosiniaka-Kamysza.

 

Więcej informacji wkrótce.