DOWNLOAD
IN ENGLISH
About WRZOS
The Statue
IN DEUTSCH
Die Information über WRZOS
napisz do nas | mapa serwisu
WRZOS
ul. Oleandrów 6
00-629 Warszawa
T. 22 826 52 46
wrzos@wrzos.org.pl

Aktualności
Wyjaśnienie do zapytania ofertowego na organizację ogólnopolskiej konferencji w Poznaniu
2011-11-14

Treść wyjaśnienia do zapytania ofertowego na organizację ogólnopolskiej konferencji w Poznaniu do pobrania TUTAJ

Wyjaśnienie do zapytania ofertowego na organizację ogólnopolskiej konferencji w Warszawie
2011-11-14

Treść wyjaśnienia do zapytania ofertowego na organizację ogólnopolskiej konferencji w Warszawie do pobrania TUTAJ

Zapytanie ofertowe - organizacja konferencji w Poznaniu
2011-11-14

Wspólnota Robocza Związków Organizacji Socjalnych zaprasza do złożenia oferty w zakresie organizacji jednodniowej konferencji ogólnopolskiej w Poznaniu na potrzeby Zadania 2 „Działania w zakresie wdrażania standardów pracy socjalnej i funkcjonowania instytucji pomocy i integracji społecznej”, realizowanego w ramach projektu systemowego „Tworzenie i rozwijanie standardów usług pomocy i integracji społecznej”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

 

 

Treść zapytania ofertowego tutaj

 

Zapytanie ofertowe - organizacja konferencji w Warszawie
2011-11-09

Wspólnota Robocza Związków Organizacji Socjalnych zaprasza do złożenia oferty w zakresie organizacji jednodniowej konferencji ogólnopolskiej w Warszawie na potrzeby Zadania 2 „Działania w zakresie wdrażania standardów pracy socjalnej i funkcjonowania instytucji pomocy i integracji społecznej”, realizowanego w ramach projektu systemowego „Tworzenie i rozwijanie standardów usług pomocy i integracji społecznej”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

 

 Treść zapytania ofertowego tutaj.

Spotkanie Wspólnoty Roboczej Związków Organizacji Socjalnych
2011-11-03

Wychodząc naprzeciw potrzebie zacieśniania współpracy, wymiany doświadczeń i dobrych praktyk w ramach struktury Wspólnoty Roboczej Związków Organizacji Socjalnych, Zachodniopomorskie Forum Organizacji Socjalnych „ZaFOS” zorganizowało wspólne dla wszystkich Związków Regionalnych spotkanie robocze, podczas którego omawiane będą możliwości dalszego rozwoju partnerstwa.

Solidarne społeczeństwo, bezpieczna rodzina – Forum Debaty Publicznej
2011-10-28

W dniu 18 października 2011 roku w Pałacu Prezydenckim odbyła się konferencja „Praca dla osób starszych”, organizowana w ramach działań Forum Debaty Publicznej. Było to kolejne spotkanie poświęcone procesowi starzenia się społeczeństwa i niskiej aktywności zawodowej osób dojrzałych i starszych.

Szczegółowe informacje dotyczące konferencji „Standardy Usług i Modele Instytucji – Pilotażowe Wdrażanie” w Krakowie
2011-10-24

W piątek 28 października w Krakowie, odbędzie się konferencja „Standardy Usług i Modele Instytucji – Pilotażowe Wdrażanie”. Będzie to druga spośród planowanych czterech konferencji regionalnych, które mają  za zadanie zainicjować dyskusję na temat procesu standaryzacji w pomocy społecznej, jak również zaprezentować wypracowane Standardy Usług i Modele Instytucji, które w najbliższych miesiącach za pomocą konkursu ogłoszonego przez CRZL będą testowane i wdrażane przez instytucje pomocy społecznej w ramach fazy pilotażu.

Zapytanie ofertowe w zakresie organizacji konferencji specjalistycznej w Poznaniu – informacja o unieważnieniu postępowania o udzielenie zamówienia
2011-10-20

Treść informacji do pobrania tutaj

Protokół z wyboru oferty najkorzystniejszej – organizacja konferencji specjalistycznej w Krakowie
2011-10-18

Treść protokołu do pobrania tutaj

Seminarium międzynarodowe na temat wolontariatu długoterminowego
2011-10-07

Dnia 29 września Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej zorganizowało w Warszawie seminarium międzynarodowe na temat wolontariatu długoterminowego i możliwości jego finansowego wsparcia przez państwo. W trakcie spotkania zaprezentowana została strategia długofalowej polityki rozwoju wolontariatu w Polsce oraz dobre praktyki z zakresu wspierania wolontariatu ze środków publicznych z takich krajów UE jak Austria, Francja, Niemcy i Włochy.


Poprzednia  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  Następna