DOWNLOAD
IN ENGLISH
About WRZOS
The Statue
IN DEUTSCH
Die Information über WRZOS
napisz do nas | mapa serwisu
WRZOS
ul. Oleandrów 6
00-629 Warszawa
T. 22 826 52 46
wrzos@wrzos.org.pl

Niepełnosprawność, a ekonomia społeczna - jak to działa na Mazowszu?
2012-05-15

W najbliższy poniedziałek, o godzinie 11.00, klubokawiarnia „Nowy Wspaniały Świat” wypełni się dyskusjami na temat rozwoju i wykorzystania ekonomii społecznej w organizacjach pozarządowych działających na rzecz osób z niepełnosprawnościami. Gospodarzem spotkania będzie Federacja MAZOWIA.

 

W ramach realizowanego projektu projektu "Budujemy współpracę na Mazowszu - od organizacji do federacji" opracowana została ekspertyza dotycząca charakteru przedsiębiorczości społecznej prowadzonej przez organizacje pozarządowe zajmujące się wsparciem osób niepełnosprawnych. Federacja MAZOWIA zaprasza wszystkie zainteresowane osoby na spotkanie informacyjne połączone z panelem dyskusyjnym na temat wyników opracowania.

 

Spotkanie rozpocznie się w dniu 21 maja (poniedziałek) o godz. 11.00 w klubokawiarni „Nowy Wspaniały Świat” przy ul. Nowy Świat 63. Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy zgłaszać się do pani Pauliny Sobieszuk za pośrednictwem maila (p.sobieszuk@mazowia.org.pl) lub telefonicznie (22 652 22 66).

 

Więcej szczegółów na temat spotkania oraz samego projektu "Budujemy współpracę na Mazowszu - od organizacji do federacji", znajdziecie Państwo na stronie Federacji MAZOWIA.