DOWNLOAD
IN ENGLISH
About WRZOS
The Statue
IN DEUTSCH
Die Information über WRZOS
napisz do nas | mapa serwisu
WRZOS
ul. Oleandrów 6
00-629 Warszawa
T. 22 826 52 46
wrzos@wrzos.org.pl

Aktualności
29 listopada 2011 - konferencja o standardach usług i modelach instytucji w Warszawie
2011-11-28

We wtorek 29 listopada 2011 r., w sali F budynku ATRIUM Centrum, Aleje Jana Pawła II 27 w Warszawie, odbędzie się bezpłatna konferencja poświęcona propozycjom Standardów Usług oraz Modeli Instytucji pomocy i integracji społecznej, wypracowanym w ramach zadania 2. projektu systemowego 1.18 „Tworzenie i rozwijanie standardów usług pomocy i integracji społecznej”. Więcej szczegółów odnośnie konferencji znajdziecie Państwo w zakładce zadania 2 - STANDARDY w POMOCY.

Protokół z wyboru oferty najkorzystniejszej – organizacja ogólnopolskiej konferencji w Warszawie ( POKL1.18/WRZOS/9/2011)
2011-11-23

Treść informacji do pobrania tutaj.

Zrównoważony wzrost w okresie pokryzysowym
2011-11-15

W ramach polskiej prezydencji w Radzie Unii Europejskiej, we wtorek 15 listopada 2011 roku w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów gościli członkowie Prezydium EKES, biorąc udział w konferencji „Czynniki zrównoważonego wzrostu w okresie pokryzysowym”.

Konferencja z założenia stanowić miała okazję do debaty przedstawicieli sektora administracji publicznej, świata nauki, biznesu oraz społeczeństwa obywatelskiego na temat zrównoważonego wzrostu w Unii Europejskiej.

Wyjaśnienie do zapytania ofertowego na organizację ogólnopolskiej konferencji w Poznaniu
2011-11-14

Treść wyjaśnienia do zapytania ofertowego na organizację ogólnopolskiej konferencji w Poznaniu do pobrania TUTAJ

Wyjaśnienie do zapytania ofertowego na organizację ogólnopolskiej konferencji w Warszawie
2011-11-14

Treść wyjaśnienia do zapytania ofertowego na organizację ogólnopolskiej konferencji w Warszawie do pobrania TUTAJ

Zapytanie ofertowe - organizacja konferencji w Poznaniu
2011-11-14

Wspólnota Robocza Związków Organizacji Socjalnych zaprasza do złożenia oferty w zakresie organizacji jednodniowej konferencji ogólnopolskiej w Poznaniu na potrzeby Zadania 2 „Działania w zakresie wdrażania standardów pracy socjalnej i funkcjonowania instytucji pomocy i integracji społecznej”, realizowanego w ramach projektu systemowego „Tworzenie i rozwijanie standardów usług pomocy i integracji społecznej”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

 

 

Treść zapytania ofertowego tutaj

 

Zapytanie ofertowe - organizacja konferencji w Warszawie
2011-11-09

Wspólnota Robocza Związków Organizacji Socjalnych zaprasza do złożenia oferty w zakresie organizacji jednodniowej konferencji ogólnopolskiej w Warszawie na potrzeby Zadania 2 „Działania w zakresie wdrażania standardów pracy socjalnej i funkcjonowania instytucji pomocy i integracji społecznej”, realizowanego w ramach projektu systemowego „Tworzenie i rozwijanie standardów usług pomocy i integracji społecznej”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

 

 Treść zapytania ofertowego tutaj.

Spotkanie Wspólnoty Roboczej Związków Organizacji Socjalnych
2011-11-03

Wychodząc naprzeciw potrzebie zacieśniania współpracy, wymiany doświadczeń i dobrych praktyk w ramach struktury Wspólnoty Roboczej Związków Organizacji Socjalnych, Zachodniopomorskie Forum Organizacji Socjalnych „ZaFOS” zorganizowało wspólne dla wszystkich Związków Regionalnych spotkanie robocze, podczas którego omawiane będą możliwości dalszego rozwoju partnerstwa.

Solidarne społeczeństwo, bezpieczna rodzina – Forum Debaty Publicznej
2011-10-28

W dniu 18 października 2011 roku w Pałacu Prezydenckim odbyła się konferencja „Praca dla osób starszych”, organizowana w ramach działań Forum Debaty Publicznej. Było to kolejne spotkanie poświęcone procesowi starzenia się społeczeństwa i niskiej aktywności zawodowej osób dojrzałych i starszych.

Szczegółowe informacje dotyczące konferencji „Standardy Usług i Modele Instytucji – Pilotażowe Wdrażanie” w Krakowie
2011-10-24

W piątek 28 października w Krakowie, odbędzie się konferencja „Standardy Usług i Modele Instytucji – Pilotażowe Wdrażanie”. Będzie to druga spośród planowanych czterech konferencji regionalnych, które mają  za zadanie zainicjować dyskusję na temat procesu standaryzacji w pomocy społecznej, jak również zaprezentować wypracowane Standardy Usług i Modele Instytucji, które w najbliższych miesiącach za pomocą konkursu ogłoszonego przez CRZL będą testowane i wdrażane przez instytucje pomocy społecznej w ramach fazy pilotażu.


Poprzednia  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  Następna